HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Miraon Nen

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szomb. Dec. 30, 2017 9:16 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Arneshnen
by Miraon Nen Csüt. Ápr. 12, 2018 1:28 am

» Galéria
by Anayes Buoback Kedd Ápr. 03, 2018 10:15 pm

» VIP helyiség
by Revan Hétf. Ápr. 02, 2018 11:38 am

» 296 - Wretched hive
by Miraon Nen Pént. Márc. 30, 2018 12:27 am

» Infinity Marvel
by Revan Hétf. Márc. 19, 2018 10:12 pm

Share | 

anyám!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Caelor Beniko
Homo Ludens

☽ Reagszám :
10

TémanyitásTárgy: anyám!   Vas. Jan. 21, 2018 11:40 pm

Ardena Beniko (a keresztnév megváltoztatható)

Ki keresi: Gyermekei, Caelor és Caestrel Beniko
Faj: ember

Kor: 40 és 55 között

Nem: nő

Csoport: Sith Birodalom

Szervezet: Sith Rend

Foglalkozás: Sith Lovag, apocrisi ültetvénybirtokos

Erő-érzékenység: Igen

PB: Választható

Mindig csodálatra méltó volt a kitartásod és a magabiztosságod: egyedül neveltél két gyermeket, irányítottál egy ültetvényt és harcoltál a Birodalomért, de eközben is maradt időd igazán szeretni minket. Valahogy mindig maradt erőd mosolyogni és szeretni, még akkor is, amikor hiába kérdeztelek téged apánk kilétéről. Nem árultad el nekem, hogy csak egy rabszolga volt, ahogy azt sem, hogy mit éreztél iránta.
Néhány évvel azután, hogy elhagytunk téged, hogy az Akadémiára menjünk, elvesztetted a kezeid, amik már acélból vannak, de ha a megnyugtató simogatásod el is veszett, a hangod és a kisugárzásod még mindig békével tölt el. Tudom, hogy a felszín alatt nehezen viseled a kihívásokat: én és te nyomorékokká váltunk, Caestrel pedig meghalt, de még mindig ugyanaz az ember vagy.
Nem csak erős vagy, de szellemes és okos is. Határozott vagy, képes vagy megtartani a tökéletes egyensúlyt az irgalmasság és a kegyetlenség között. Tudod, hogyan tartsd meg és gyarapítsd tovább a Beniko család vagyonát és hírnevét, de eközben még mindig marad időd arra, hogy időnként elláss engem egy-egy anyai tanáccsal. És tudom, hogy van időd még valamire vagy valakire, ami jelenleg központi helyet foglal el az életedben. Nem tudom, mi ez a motiváció, de elég erős hozzá, hogy megállíthatatlan legyél, amikor az üldözéséről van szó.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

anyám!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Part 14 / 14